OCIEPLENIA PIANKĄ PUR NA LATA

Dodane przez Rafał, Niedziela, 21 Styczeń, 2018  07:32

Opis oferty:

Stosowane przez naszą firmę piany natryskowe to produkty o najwyższej jakości, charakteryzujące się doskonałą przyczepnością do typowych materiałów budowlanych, bardzo dobrą izolacyjnością termiczna i akustyczną a także wysoką wydajnością i stabilnością wymiarów.

Cechy izolacji systemem otwartokomórkowym:

Szczelność eliminująca straty ciepła spowodowane konwekcją – brak mostków termicznych (niespotykane w tradycyjnych izolacjach).

Paroprzepuszczalność – zatrzymanie w budynku ciepła z jednoczesnym efektem „oddychania” – pianka działa jak odzież termoaktywna – chroniąc przed wiatrem i zimnem z zewnątrz, usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza budynku.

Oszczędność kosztów energii do 40% w skali roku – znaczne podniesienie sprawności energetycznej budynków, dostrzegalne w co miesięcznych niższych kosztach ogrzewania i klimatyzacji obiektu (zwrot kosztów różnicy w cenie ocieplenia z pozoru tańszymi systemami następuje w bardzo krótkim czasie). Korzystna cena aplikacji przy zachowaniu najwyższej jakości. Ograniczenie strat ciepła w okresie grzewczym i ochrona przed nadmiernym przegrzewaniem się pomieszczeń w czasie letnich upałów.

Ochrona przed hałasem – otwarto komórkowa struktura pianki posiada doskonałe właściwości tłumienia dźwięku. Produkt stosowany w studiach nagrań, kinach domowych, gabinetach lekarskich, dyskotekach, salach wykładowych oraz w budownictwie sakralnym.

Lekkość piany 8 kg/m3 (dla porównania wełna 35-50kg/m3) pozwala na zmniejszenie obciążenia konstrukcji dachów i ścian przy jednoczesnym wzmocnieniu konstrukcji budynku (szczególnie pożądane w domach szkieletowych).

Bezpieczeństwo – brak zapachu, pylenia, emisji jakichkolwiek szkodliwych substancji po aplikacji (tradycyjne materiały mogą pylić i wydzielać szkodliwe substancje przez cały okres ich użytkowania). Odporność na pleśń i brak zawartości substancji atrakcyjnych dla gryzoni i insektów.

Trwałość – właściwości fizyczne i parametry nie zanikają w wyniku utleniania lub czasowego zamoknięcia (spowodowanego np. miejscowym uszkodzeniem dachu). Zachowuje niezmienne właściwości przez cały okres „życia budynku”.
WWW.SPEEDPUROCIEPLENIA.PL
TeL 791506338
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 34
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie